100 gadi vienā dienā

Šī vietne ir ceļvedis Latvijas valsts 100 gadu vēstures izzināšanai. Šeit apkopota informācija par nozīmīgākajām apskates vietām, muzejiem un piemiņas vietām Rīgā, kuras glabā Latvijas valsts vēsturei nozīmīgas liecības no valsts dibināšanas līdz mūsdienām.

Ceļveži

Apvienojiet pilsētas apskati ar vēstures izzināšanu! Piedāvājam trīs ceļvežus, kuru maršrutus var veikt gan kājām, gan ar sabiedrisko transportu. Izvēlieties sev piemērotāko un dodieties ceļā

Viena diena Latvijas vēstures iepazīšanai Šis ir maršruts tiem, kuri gatavi veltīt veselu dienu Latvijas vēstures iepazīšanai. Maršrutu ieteicams veikt daļēji kājām, daļēji izmantojot sabiedrisko transportu, kas kursē pa Brīvības ielu, un 1.tramvaju.
12 objekti
Pastaiga Vecrīgā Pastaigu pa Vecrīgu viegli var apvienot ar Latvijas 100 gadu vēstures iepazīšanu. Šajā ceļvedī iekļautas Latvijas vēsturē nozīmīgas vietas, kas atrodas Vecrīgā un tās tuvumā. Pastaiga neaizņems vairāk par divām stundām.
10 objekti
Latvijas Nacionālais teātris - Brāļu kapi 11.tramvaja maršruts ved no pilsētas centra līdz gleznainajam Mežaparkam. Šī maršruta sākumu iesakām veikt ar kājām cauri Bastejkalnam. Atlikušo ceļa daļu līdz pieturai “Brāļu kapi” veiciet ar tramvaju. No pieturas līdz Brāļu kapiem ir aptuveni 10 minūšu gājiens.
11 objekti