Latvijas Nacionālais teātris - Brāļu kapi

  • 11 apskates objekti
  • Attālums: ~ 6 km
  • Nepieciešamais laiks: Brauciens tramvajā vienā virzienā ~ 40 minūtes (iekļaujot 10 minūšu gājienu no pieturas līdz Rīgas Brāļu kapiem)
11.tramvaja maršruts ved no pilsētas centra līdz gleznainajam Mežaparkam. Šī maršruta sākumu iesakām veikt ar kājām cauri Bastejkalnam un piestāt uz kafiju leģendārajā viesnīcā “Rīga” (tagad Grand Hotel Kempinski). Atlikušo ceļa daļu līdz pieturai “Brāļu kapi” veiciet ar tramvaju. No pieturas līdz Brāļu kapiem ir aptuveni 10 minūšu gājiens.

Citi ceļveži

Viena diena Latvijas vēstures iepazīšanai Šis ir maršruts tiem, kuri gatavi veltīt veselu dienu Latvijas vēstures iepazīšanai. Maršrutu ieteicams veikt daļēji kājām, daļēji izmantojot sabiedrisko transportu, kas kursē pa Brīvības ielu, un 1.tramvaju. Noteikti iesakām ieplānot laiku Stūra mājas, Centrāltirgus un Latvijas Nacionālās bibliotēkas apmeklējumam.
12 objekti
Pastaiga Vecrīgā Pastaigu pa Vecrīgu viegli var apvienot ar Latvijas 100 gadu vēstures iepazīšanu. Šajā ceļvedī iekļautas Latvijas vēsturē nozīmīgas vietas, kas atrodas Vecrīgā un tās tuvumā. Pastaiga neaizņems vairāk par divām stundām. Šajā laikā paspēsiet paviesoties arī nozīmīgakajā mūsdienu Latvijā tapušajā ēkā - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
10 objekti